TAXI SLUŽBA :: Radio Taxi Simona Kutná Hora

TAXI SLUŽBA

Nabízíme Vám kvalitní a spolehlivé TAXI za nejnižší ceny. Provozujeme přepravu osob jak vnitrostátní tak i mezinárodní.  Ve svém arzenálu máme vysoký počet vozů, které vám zajistí pohodlnou jízdu s krátkými dojezdovými časy. Naší výhodou je možnost přepravy až 8 osob ve vozech Volkswagen Transporter. Maximální pohodlí Vám zaručí nejen špičkové vybavení vozů, které zahrnuju bezplatné WI-FI připojení nebo klimatizaci, ale také vysoce profesionální řidiči.

Vozy Radio TAXI můžete objednat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a to buď telefonicky, nebo na stálých stanovištích v centru Kutné Hory. Vůz je možné objednat ihned nebo rezervovat na Vámi zvolený čas a místo.

Zaplatit můžete hotově, pomocí platební karty nebo bezkontaktně pomocí mobilní technologie NFC.  Firmy jistě ocení možnost fakturace našich služeb.

Máte již upitou nějakou tu sklenku a nemůžete řídit své auto zpět domu? Nebo se chcete pohodlně svým vozem dostat na místo večírku, kde chcete pít alkohol, ale vrátit se včas domu i se svým vozem? Jako řešení Vám nabízíme oblíbený drink servis!

Potřebujete přepravit více jak 8 osob? Není problém! Naše firma Vám zajistí autobusovou přepravu. (odkaz do záložky ostatní služby a tam trošku víc popíšu přepravu busy)

Nepotřebujete přepravit osoby, ale balíček? Radio TAXI Vám poskytne také kurýrní služby!

Sazba Použití sazby Nástup Jízdné za km Čekání za hod.

2

Základní 1-4 osoby

15,-

28,-

240,-

4

Základní 5-8 osob

25,-

35,-

300,-

Cestující je povinen se za jízdy připoutat !!!!

Za znečištění účtujeme 2000,- !!!

Prosím sdělte naším operátorkám Vaše požadavky ohledně většího množství zavazadel, převozu dětí či starších osob. Přistavíme Vám vůz, který nejlépe vyhovuje Vaším požadavkům.