OSTATNÍ SLUŽBY :: Radio Taxi Simona Kutná Hora

OSTATNÍ SLUŽBY

Svatební TAXI

Svatební den je bezpochyby jeden z nejdůležitějších dní ve Vašem životě. Pro tento slavnostní okamžik Vám s radostí zajistíme dopravu pro nevěstu, ženicha a další svatebčany. Naše ozdobené vozy se společensky oblečenými a profesionálními řidiči Vám budou nápomoci od prvního okamžiku až po závěrečný odvoz slavením znavených svatebčanů domů.

Chcete-li originální a jedinečný druh přepravy pro Vaši svatbu, zajistíme pro Vás vrtulník i s pilotem, který Vás dopraví na určené místo a poskytne Vám nezapomenutelný zážitek.

Jste-li od Hujerů a potřebuje přepravit velké množství svatebčanů najednou, není problém! Disponujeme více jak 10 minibusy pro 8 osob, případně zajistíme klimatizovaný autobus do kapacity až 53 míst.

 

Autobusová přeprava

Oproti jiným taxi službám Vám Radio TAXI může zajistit přepravu velkého množství osob. A sice pokud Vám nestačí kapacita 8 osob a potřebujete přepravit větší počet lidí, Radio TAXI Vám zajistí odvoz klimatizovanými autobusy. Až do kapacity 53 osob.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Drink servis

Máte již upitou nějakou tu sklenku a nemůžete řídit své auto zpět domu? Nebo se chcete pohodlně svým vozem dostat na místo večírku, kde chcete pít alkohol, ale vrátit se včas domu i se svým vozem? Tuto nepříjemnou situaci zažil jistě téměř každý z nás. Jako řešení nabízíme Vám oblíbený drink servis! Tato stále oblíbenější služba je nejlepším způsobem, jak takový problém vyřešit.

Jak to přesně funguje? Naprosto jednoduše, pro Vás přijedou naším vozem dva řidiči a jeden dopraví zpět Vás s přáteli Vaší vlastním autem. Jak jednoduché a pohodlné!

 

Kurýrní služby

Potřebujete-li okamžité a expresní doručení zásilky. Obraťte se na nás! Díky velkému počtu našich vozů jsme schopni pohotově vyhovět Vaším požadavkům. Doručíme listovní zásilky či dokumenty, balíčky, květiny atd. a to v rámci ČR i do zahraničí. Do našich vozů Volkswagen Transporter je možné naložit i větší zásilku.

 

Odtahova služba

Provozujeme NONSTOP odtahovou službu v rámci ČR i EU osobních a užitkových vozidel do celkové hmotnosti 2500 kg. K dispozici celoplošný vlek o rozměrech 2x4 m s hydraulicky sklopným platem a navyjákem do hmotnosti 9000 kg. Ceny dle sazebníku. 

Sazba Použití sazby Nástup Jízdné za km Čekání za hod.
3 Přívěs do 750 Kg 15,- 30,- 240
5 Přívěs nad 750 Kg 25,- 40,- 360,-
6 Odtah vozidla 30,- 60,- 1000,-

Při trasách nad 100 km jednosměrně možná sleva.